Repetitie van 21 maart

Hallo allemaal.

Op de repetitie van gisteren waren maar liefst 36 leden afwezig, waarvan ongeveer de helft zich niet heeft afgemeld.

Daarom een vriendelijk verzoek om je altijd af te melden via de mail bij Dorie of een telefoontje.

Dan een minder leuk bericht, speciaal voor de leden die niet aanwezig waren: accordeonist Andre van Doorn heeft na een aantal gesprekken met het bestuur besloten om te stoppen  bij ons koor. Verschillende redenen, zoals werk, leeftijd en betrokkenheid zijn mede oorzaak voor hem om dit besluit te nemen. Heel jammer maar we moeten zijn besluit respecteren.

Natuurlijk gaan we naarstig op zoek naar een andere accordeonist en wellicht kunt u helpen met tips. Mocht u iemand kennen die wellicht interesse heeft om bij ons koor te komen: graag een berichtje naar het bestuur.

Onze volgende repetitie is over 2 weken op woensdag 4 april.

Tot dan.

Groeten van het Bestuur.